خدمات گرافیک و عکاسی سانلی

برای اینکه بتوانیم به زیبا ترین نحو ممکن در ذهن مخاطبان مان ماندگار شویم . باید به ابعاد بصری برند خود بسیار اهمیت دهیم . از این رو با استفاده از قدرت هنرمندان و طراحان گرافیک سانلی می توانید به زیبایی در  ذهن مشتریان خود نقش ببندید . برخی از خدمات : طراحی بنر های تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت و ست اداری، طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی ، طراحی کاور و قالب برای شبکه های اجتماعی ، طراحی بروشور و کاتالوگ و….

طراحی سایت
طراحی گرافیک وب

طراحی گرافیک وب و شبکه های اجتماعی

برای کسب درآمد در اینترنت یکی از ضروری ترین نیاز های یک کسب و کار ، داشتن یک تیم قوی و با تجربه در حوزه گرافیک وب  می باشد.  اگر شما یک وبسایت داشته و یا قصد راه اندازی آن را دارید مطمئنا به یک یا چند گرافیست خوب و ماهر برای طراحی بنر های وبسایت ، المان های تصویری و  … نیازمندید .

البته اگر طراحی وب سایت خود را به تیم طراحی وب سانلی واگذار کرده اید ، خیالتان راحت باشد و مطمئن باشید وبسایت شما با بهترین کیفیت ممکن طراحی خواهد شد و دیگر نیازی به گرافیست و صرف هزینه جدا گانه نخواهید بود . 

طراحی قالب اینستاگرام

در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام داشتن یک تیم گرافیک  قوی به خوبی در رشد وجذب دنبال کنندگان تاثیر گذار خواهد بود . علاوه بر آن شما برای اعتماد سازی در بین مخاطبان خود نیازمند یک صفحه حرفه ای در شبکه های اجتماعی  هستید .تا درآن مشتریانتان را به خریداری از خود ترغیب کنید .  داشتن یک قالب همراه با لوگو موشن های زیبا و… می تواند تاثیر بسیاری در این موضوع داشته باشد . گرافیست های دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی آماده کمک به شما برای رسیدن به درآمد های عالی از طریق وب هستند .

طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ،طراحی کاتالوگ ، چاپ و تبلیغات

اکوسیتم نوآوری در تجارت سانلی با تکمیل زنجیره خدمات خود و دعوت از بهترین طراحان ،در ارائه خدمات طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی و چاپ کاتالوگ ، طراحی بسته بندی محصولات و… همواره یکی از بهترین ها بوده است . 

یکی از مزایای خدمات طراحی و چاپ سانلی ، کیفیت و سرعت بالا در عین خلاقیت و نوآوری در طرح ها می باشد . و با در نظر گرفتن تخفیف های ویژه برای همراهان اکوسیستم سانلی (مشتریان  و اعضاء باشگاه همراهان سانلی ) همواره به صرفه و مناسب خواهد بود .

طراحی لوگو و کارت ویزیت

عکاسی از محصولات برای وبسایت و شبکه های اجـتماعی ، عکاسی تبلیغاتی

عکاسی از محصولات ، تبلیغاتی

عکاسی حرفه ای  یکی از تاثیر گذارترین عناصر برای القا حس اعتماد و اعتبار برند به مخاطبین و دنبال کنندگان یک کسب و کار محسوب می شود . علاوه بر آن تصاویر می توانند تاثیر زیادی در ترغیب دنبال کنندگان به خرید یک محصول و یا استفاده از خدمات کسب و کار ها داشته باشند .

گاهی ممکن است یک کسب و کار حتی با وجود داشتن محصولات و یا خدمات با کیفیت اما به دلیل عدم ارائه مناسب در فروش و بازاریابی خود به مشکل بخورد . البته این موضوع به مراتب در حوزه کسب و کار های فعال در اینترنت بیش تر است . زیرا در این فضا  تصاویر محصولات  ما حرف اول را خواهند زد و اگر به درستی تمامی ابعاد  ظاهری و  ویژگی های کیفی  محصول خود را ارائه ندهیم در فروش و کسب در آمد در دنیای اینترنت شکست خواهید خورد .

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی با تمرکز بر روی نیاز های کسب و کار هایی که قصد کسب در آمد در اینترنت را دارند به شناسایی موانع و مشکلات این کسب و کار ها  می پردازد. ویکی از مهم ترین مشکلات کسب و کار های  کوچک و متوسط در حوزه بازاریابی محصولات خود نداشتن تصاویر حرفه ای برای درج در وبسایت و یا  شبکه های اجتماعی است و در اغلب موارد بین تصاویر تبلیغاتی و تصاویر محصولات وبسایت هیچ تفاوتی قائل نمی شوند . 

از این رو دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی با به کار گیری عکاسان حرفه ای کمک رسان شما برای خلق تصاویری زیبا خواهد بود . 

 

به زیبایی کسب و کار خود را نمایش دهید!

جهت دریافت هدیه یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان در حوزه طراحی گرافیک و عکاسی صنعتی و یا ثبت سفارش لطفا فرم زیر را پر نمائید .