سئو حرفه ای مطابق با اصول SEO 2022

شما هم به مانند هر کسب وکار دیگری برای موفقیت در دنیای اینترنت نیازمند حضور در نتایج برتر گوگل هستید. تیم سئو سانلی با استفاده از دانش فنی و تجربه خود به شما در رسیدن به این جایگاه همراه شما خواهد بود؛ تا کسب و موفقیت همراهتان هستیم.

طراحی سایت برای کسب و کار

سئو SEO چیست؟ تاثیر سئو بر کسب و کار؟

کاربران در فضای وب و اینترنت به جست و جوی نیاز های خود می پردازند . این نیاز ها می توانند یک اطلاعات علمی باشد یا یک وبسایت فروشگاهی محصولات خوراکی و یا حتی مشخصات و اطلاعاتی از بزرگ ترین شرکت های بازرگانی در جهان ، موتور های جست و جو (مانندگوگل) این اطلاعات را به صورت دسته بندی شده به کاربران اینترنت تحویل می دهند . اما سوال اینجاست ؛ بر چه مبنا و یا الگوریتم هایی این اطلاعات به کاربران داده می شود؟

اینجا همان جاست که دانشی فنی به نام سئو SEO ظاهر می گردد… موتور های جستجو طبق الگوریتم ها و پروتکل های خود به دسته بندی این اطلاعات و ارائه آن به کاربران میپردازند . و ما برای نمایش دادن وبسایت خود به کاربران مجبور به رعایت این پروتکل ها هستیم .

هرچه قدر بتوانبم وبسایت خود را با اصول سئو SEO بیش تر تطبیق دهیم و دستوالعمل های موتور های جستجو را بهتر اجرا کنیم قاعدتا در نتایجی که به کاربران نمایش داده می شود رتبه بالاتری را به دست خواهیم آورد و به تبع آن مشتریان بیشتری را جذب کرده و نهایتا کسب درآمد بیش تری خواهیم داشت .

اکوسیستم نوآوری در تجارت سانلی  با تکیه بر دانش و پشتکار فرآوان کارشناسان SEO خود سئو وب سایت شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد .

ویژگی های بهترین مجموعه سئو SEO ؟

برای انتخاب یک تیم و یا یک مجموعه ارائه دهنده خدمات سئو SEO قطعا فاکتور های زیادی وجود دارد. اما برخی از نکات در این انتخاب بسیار حائز اهمیت بوده . در ادامه به بررسی و تحلیل این نکات خواهیم پرداخت .

علم و دانش به روز :

مطالب مرتبط با سئو روز به روز در حال به روز رسانی است و همواره مقالات و محتوا های متعددی در حال انتشار هستند . هیچ گاه نباید از آموزش های گذشته خود انتظار داشته باشیم تا ما را به موفقیت دردنیای فردا برسانند . در نتیجه یک تیم و مجموعه سئو حرفه‌ای باید همواره در حال کسب دانش روز دنیا باشد تا بتواند کسب و کار‌ما را با سرعت بیش‌تری به موفقیت برساند.

استفاده از روش های سئو کلاه سفید :

تعجب نکنید!  ارتقاء دادن سایت در  فاکتور هایی که برای گوگل و سایر موتور های جستجو مشخص است را می توان سئو کلاه سفید خطاب کرد. این نوع سئو به صورت ماندگار و همیشگی خواهد بود و هیچ خطری کسب و کار مار را تهدید نخواهد کرد (البته باید اصول سئو را به صورت مداوم در چک لیست فعالیتهای سایت در نظر گرفت).

اما نوع دیگری از سئو که می تواند ضربات سختی را به کسب و کار شما وارد نماید سئو کلاه سیاه می باشد.

سئو کلاه سیاه چیست؟ فرآیند هایی برای بالا آوردن وبسایت در نتایج جست و جو طی مدت زمان کوتاه و با استفاده از روش هایی برای فریب دادن موتور های جست و جو سئو کلاه سیاه نام دارد ، اما نکته قابل توجه اینجاست که این نوع سئو صرفا در یک مدت زمان کوتاه شما را در نتایج موتور های جست وجو نماش می دهد. و حتی بعد از مدتی امکان ایجاد محدودیت ها و جریمه هایی از طرف موتور های جست و جو بر روی وبسایت شما وجود دارد . و شاید دیگر حتی نتوانید اشتباه خود را جبران کنید!!!

قطعا مجموعه های معتبر در ایران و سایر کشور ها برای موفقیت یک وبسایت در موتور های جست و جو از سئو کلاه سفید استفاده خواهند کرد ، و شما هرگز نباید فریب تبلیغ های این دسته از سئوکاران را بخورید.

طراحی سایت تجاری

تسلط به ابزار های سئو :

ابزار های مختلفی برای استفاده در بحث SEO وجود دارد و یک مجموعه سئو خوب می‌بایست بر اکثر این ابزار ها تسلط داشته باشد . برخی از این ابزار ها برای آنالیز کردن و برخی برای تحقیق و جمع آوری اطلاعات استفاده می شوند. به عنوان مثال می شود به Google Search Console ، Google،SEMrush ، https://analytics.google.com/analytics/web/،

ارائه گزارش های ماهانه :

همه صاحبان کسب و کار ها باید در جریان تمامی فرآیند هایی که برای سئو SEO سایت توسط مجموعه ارائه دهنده خدمات سئو انجام می شود آگاه شوند تا بتوانند به بهترین نحو ممکن بر کسب و کار و استراتژی هایSEO نظارت داشته باشند. دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی با ارائه گزارش های دقیق و حرفه ای به همراهان خود آنها را در این امر یاری می‌نماید.

دانش و علم به روز

تیم سئو اکوسیستم نوآوری در تجارت سانلی همواره به دنبال کسب جدید ترین و به روز ترین مقالات و آموزش ها برای آپدیت نگه داشتن خود می باشد

تسلط بر ابزار های SEO

تسلط بر ابزار های سئو SEO یکی از مهم ترین ویژگی های یک مجموعه ارائه دهنده خدمات سئو SEO است.

نوآوری و خلاقیت

تولید محتوا متنی ، صوتی ، تصویری برای وبسایت و یا شبکه های اجتماعی از دیگر خدمات بسته ویژه دیجیتال مارکتینگ سانلی است.

تلاش و پشتکار

تمامی اعضاء تیم سئو دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی با روحیه 100% به تلاش خود برای رسیدن کسب و کار شما به اوج قله ادامه می دهد.

دریافت مشاوره و آنالیز رایگان سئو

جهت ثبت درخواست و سفارش اولیه خدمات سئو SEO سانلی لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید