طراحی سایت فروشگاهی

تا به حال تجربه فروش اینترنتی را داشته اید ؟ برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین حرفه ای با امکانات معتبرترین فروشگاه های اینترنتی دنیا آماده اید ؟ سانلی متخصص راه اندازی فروشگاه های اینترنتی در ایران است ، پس با ما بهترین باشید!

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی

فروش باورنکردنی را با فروشگاه آنلاین خودتجربه کنید!

یکی از محبوب‌ترین سایت‌های تجاری در میان عموم مردم وب‌سایت‌های فروشگاهی است. روزانه میلیونها نفر به بازدید این فروشگاه‌ها می‌پردازند و تعداد زیادی از آنها از این فروشگاه‌ها خرید می‌کنند.

فروشگاه های آنلاین انواع مختلفی دارند و هر نوع کسب و کاری که خرید ویا فروش انجام می دهد چه به صورت عمده و یا به صورت جزئی می توانند با تاسیس یک فروشگاه اینترنتی فروش خود را به شدت افزایش دهند و مشتریان جدیدی را به دست آورند. 

همچنین با تاسیس یک فروشگاه اینترنتی شما فرآیند خرید را برای مشتریان قدیمی خود آسان می کنید و می توانید با استفاده از سایت فروشگاهی خود تمامی محصولات تان را به نمایش بگذارید.

سایت فروشگاهی چیست؟

بطور کلی سایت فروشگاهی، این امکان را به شما می دهد تا در بستر اینترنت کالای خود را بفروشید و خدمات ارائه دهید. امروزه برای مردم ایران نمونه ی ملموس یک سایت فروشگاهی،  سایت دیجی کالا ست.

اگر تا حدود 25 سال گذشته به این نکته اشاره میکردید که می توانید فروشگاهی داشته باشید که بدون نیاز به فروشنده و تعطیلی در 24 ساعت شبانه روز محصولاتتان را بفروشد شاید مورد تمسخر واقع می شدید. آمارها نشان می دهد که هرساله فروش در بستر اینترنت  نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری دارد. این موضوع باعث شده فروش اینترنتی امروز به ترند ترین نوع کسب و کار ها تبدیل شده است و تقریبا بیشتر صاحبان کسب و کار سمت آن روی آورده اند.

اگر می خواهید بیشتر به اهمیت سایت فروشگاهی پی ببرید این مقاله پاسخ سوال شماست!

«
»

طراحی زیبا و کاربرپسند

طراحی زیبا وب سایت شما تاثیر بسزایی در رضایت بادیدکنندگان و مشتریان شما دارد.

جذب مشتریان بیشتر

طراحی یک سایت حرفه ای ومطابق اصول سئو مشتریان زیادی را جذب خواهد کرد.

افزایش بازدهی تبلیغات

داشتن یک سایت فروشگاهی عالی به خوبی بازدهی تبلیغات شما را افزایش خواهد داد.

صرفه اقتصادی

تمامی خدمات اکوسیستم سانلی کاملا مقرون به صرفه می باشند . زیرا با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می گردند.

یک جلسه مشاوره اختصاصی رایگان با سانلی !

در هر حوزه ای مشاوره گرفتن یک امر پسندیده و مفید می باشد ، زیرا می تواند به ما اطلاعات خوبی دهد و در طی گفتگو با کارشناس مربوطه  تمامی ابهامات خود را برطرف نمائیم و به بهترین نحو ممکن تصمیم گیری نمائیم تا بیش ترین سود و کم ترین ضرر را در کسب و کار خود به دست آوریم . 

جهت دریافت یک جلسه مشاوره تلفنی اختصاصی با کارشناسان سانلی لطفا فرم زیر را پر نمائید.

بهترین خدمات پشتیبانی سایت

سایت فروشگاهی چیست؟

بطور کلی سایت فروشگاهی، این امکان را به شما می دهد تا در بستر اینترنت کالای خود را بفروشید و خدمات ارائه دهید. امروزه برای مردم ایران نمونه ی ملموس یک سایت فروشگاهی سایت دیجی کالا ست.

اگر تا حدود 25 سال گذشته به این نکته اشاره میکردید که می توانید فروشگاهی داشته باشید که بدون نیاز به فروشنده و تعطیلی در 24 ساعت شبانه روز محصولاتتان را بفروشد شاید مورد تمسخر واقع می شدید. آمارها نشان می دهد که هرساله فروش در بستر اینترنت  نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری دارد. این موضوع باعث شده فروش اینترنتی امروز به ترند ترین نوع کسب و کار ها تبدیل شده است و تقریبا بیشتر صاحبان کسب و کار سمت آن روی آورده اند. اگر می خواهید بیشتر به اهمیت سایت فروشگاهی پی ببرید این مقاله پاسخ سوال شماست!

مزیت سایت فروشگاهی

بیش از هر چیزی مزیت سایت فروشگاهی برای کاربر این است که بدون صرف زمان و انرژی زیاد و به راحتی کالای موردنیاز خود را از بین چندین سایت مختلف پیدا می کند و از بین تنوع زیاد محصولات با خیال راحت مقایسه می کند و بعد از انتخاب در محل موردنظر، سفارش به آنها تحویل داده می شود. اما در اینجا به برخی نکات تخصصی تر درباره ی مزایای سایت فروشگاهی اشاره می کنیم:

1.فراتر از محدوده ی جغرافیایی وفروش در بازار جهانی

شما با طراحی یک فروشگاه اینترنتی با قابلیت چند زبانه و قرار دادن یک درگاه پرداخت اینترنتی مانند پی پال(paypal) می توانید از سراسر دنیا مشتریانی داشته باشید. بطور مثال کمتر پیش می آید یک فروشگاه در یک شهر، در شهر های دیگر هم فروش داشته باشد. اما به کمک سایتی با این ویژگی می توانید فروش خود را سراسری کنید.

2.امکان تحلیل نیاز مشتریان

فروش در سایت این امکان را به شما می دهد تا توسط ابزار های موجود رفتار کاربران خود را نسبت به محصولات تان بررسی کنید. با این آنالیز می توانید یک دید کلی از نیاز کاربر پیدا کنید و پی ببرید که از کدام بخش سایت یا محصولتان استقبال بیشتری کرده اند. درنتیجه وقتی بتوانید خدماتی مطابق نیاز به آنها ارائه دهید باعث جلب رضایت و جذب مشتری  بیشتر می شود که این می تواند یک مزیت بالقوه محسوب شود که شما بتوانید بدون نیاز به صرف هزینه برای تبلیغ از این طریق جذب مشتری کنید.

3.نظارت بر فروش محصول

شما با بررسی بخش انتقادات پیشنهادات محصولاتتان می توانید پی ببرید که مشتریان به چه میزان از محصول راضی یا ناراضی بوده اند و یا این بازخورد از کدام بخش از محصول بوده است تا بتوانید نقاط ضعف کالای خود را بهبود ببخشید و نقاط مثبت را ارتقا دهید.

شاید توجه کرده باشید بعضی از فروشگاه ها در زمان مراجعه محصولی را موجود نداشته باشند و مشتری مجبور به رفتن به یک فروشگاه دیگر است. از مزایای فروش از طریق سایت این است که در صورت موجود نبودن کالایتان پس از ثبت سفارش مشتری زمان کافی برای فراهم کردن و ارائه آن دارید. 

4.رشد مضاعف در کسب و کار

با پرداختن به اصول طراحی  یک سایت فروشگاهی زیبا و اهمیت به محتوای صفحاتتان می توانید کاربران بیشتری به سایت خود بیاورید. اهمیت به ظاهر سایت باعث می شود از دید کاربر حرفه ای تر بنظر بیایید.

5.توجه گوگل را به خود جلب می  کنید!

وقتی شما به قوانین طراحی سایت در ایجاد فروشگاه اینترنتی خود اهمیت بدهید و محتوای خود را غنی کنید، بعد از گذشت مدتی گوگل رتبه های اول خود را به شما می دهد.

تکمیل ثبت سفارش و یا سفارش تلفنی

شما از طریق فرم ثبت سفارش و یا برقراری تماس می توانید سفارش خود را ثبت نمائید. تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

گام اول

آنالیز کسب و کار شما و عقد قرارداد

پس از جلسه مشاوره ، اکنون متخصصان دیجیتال مارکتینگ سانلی به آنالیز کسب و کار شما، بازار هدف و همچنین رقبا شما می پردازند. 

گام دوم

ارائه طرح اولیه

طراحان سایت سانلی مطابق سلیقه شما و با رعایت اصول طراحی سایت یک طرح اولیه آماده کرده و برای شما ارسال می نمایند.

گام سوم

آغاز فرآیند طراحی سایت

وبسایت شرکتی شما مطابق با پلن طراحی سایت انتخاب شده توسط بهترین کارشناسان و برنامه نویسان طراحی وب طراحی می گردد.

گام چهارم

جلسه با کارشناسان فنی و تکمیل امکانات

در یک جلسه با کارشناسان فنی دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی تمامی تغییرات درخواستی شما در سایت اعمال می گردد.

گام پنجم

تست سایت توسط کمیته ارزیابی فنی سانلی

سایت شما توسط کارشناسان ارزیابی فنی از لحاظ سرعت ، امنیت ، ریسپانسیو بودن ، گرافیک ، تجربه کاربری ، SEO بررسی می گردد . 

گام ششم

تحویل پروژه و آغاز خدمات آموزشی و پشتیبانی

تمامی فایل ها و اسناد امنیتی و مدارک مالکیتی به همراه بسته آموزشی مدیریت وب سایت به شما تقدیم می گردد. همچنین پشتیبانی فنی وب سایت شما آغاز می گردد.

گام هفتم