طراحی سایت در مشهد

سانلی به عنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت مشهد ، وب سایت‌هایی با قیمت و کیفیت مناسب برروی برترین سرور‌های اروپایی راه اندازی می‌کند. تا به شما کمک کند کسب و کار خود را در فضای اینترنت توسعه دهید.

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد !؟

همانطور که می دانید فاکتورهای متعددی در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد دارای اهمیت می باشد. اما مهم ترین نکته ای که شما باید به آن توجه کنید این است هرگز به دنبال بهترین نباشید، چون بهترین گزینه برای هر کسب و کار ویا هر شخص می تواند بسیار متفاوت باشد.

در ادامه ما به ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت می پردازیم تا شما بتوانید مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

شهر مشهد یکی از قطب های بزرگ کسب و کار های اینترنتی در ایران  می باشد . و شرکت های مختلفی تحت عنوان های گوناگون به ارائه خدمات و یا فروش محصولات خود می پردازند.

در ادامه به بررسی ویژگی‌های سایت های طراحی شده در اکوسیستم نوآوری در‌تجارت سانلی و سایر وب سایت ها می‌پردازیم .

«
»

طراحی سایت فروشگاهی

شروع قیمت از

3/5میلیون تومان
فروشگاه های اینترنتی کالای فیزیکی
فروشگاه محصولات مجازی
فروشگاه های فروش عمده
فروشگاه های با قابلیت چند فروشندگی
فروشگاه های خدمات چاپ و تبلغات
رستورانها و فروشگاه های مواد خوراکی
و...

طراحی سایت های تخصصی

شروع قیمت از

5/4میلیون تومان
آژانس های مسافرتی
سایت های آموزشی
مشاورین املاک
مراکز تعمیراتی و خدمات فنی
خشکشویی های آنلاین
مراکز نگهداری از حیوانات و پرندگان زینتی
و...
هر شرکتی که در زمینه طراحی سایت فعالیت داشته باشد می تواند ادعا کند که بهترین شرکت طراحی سایت است اما این بهترین بودن معیارهایی دارد که می توانید در هنگام انتخاب یک طراح سایت به آن دقت کنید. در انتخاب یک تیم طراحی سایت، در قدم اول باید هدف تان را از طراحی سایت بدانید و بعد با توجه به نکاتی که اشاره کرده ایم اقدام به انتخاب کنید.

داشتن سابقه و مهارت کافی

یک تیم ماهر در طراحی سایت با استفاده از دانش و تخصص خود و به کارگیری خلاقیت و نوآوری می تواند بهترین خدمات را ارائه بدهد. وقتی صحبت از سابقه می شود، منظور مدت زمان فعالیت نیست. بلکه تعداد پروژه های موفقی ست که آن شرکت به سرانجام رسانده اند. داشتن سابقه ی درخشان، از معیارهای مهم در همکاری با یک شرکت طراحی سایت است.

تعرفه به صرفه و اقتصادی

قطعا کیفیت را فدای قیمت کردن از اشتباهاتی ست که بعضی افراد در زمینه ی طراحی سایت هم مرتکب می شوند. باید توجه کنید که به صرفه ترین قیمت به معنی پایین ترین قیمت نیست بلکه به این معنی ست که در قبال ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات مناسب ترین قیمت را بپردازید.

بهره گیری از اصول سئو

سئو مخفف Search Engine Optimization از مجموعه عوامل موثر در پیشرفت یک سایت است. راه اندازی یک وبسایت تازه قدم اول برای کسب و کار شماست! بعد از آن برای اینکه سایت شما به گوگل معرفی شود و در اولین نتایج موتور های جستجو دیده شود  باید روی آن فرایند سئو انجام شود. در غیر این صورت سایت شما فقط ایجاد شده است.به بیانی ساده تر، سئو مجموعه اقداماتی ست که برای بهینه سازی وبسایت و کسب رتبه ی بالا از گوگل برروی وبسایت انجام میشود.

دو وبسایت را در نظر بگیرید که یکی در لینک اول گوگل و دیگری لینک پنجم قرار دارد. شما برای یافتن پاسخ سوال خود معمولا به اولین لینک مراجعه میکنید و لینک پنجم را ممکن است اصلا نبینید!با در نظر گرفتن اهمیت سئوی سایت، به این نتیجه می رسیم که وب سایت بدون سئو دیده نمی شود!

پشتیبانی حرفه ای 24 ساعته

بعد از اتمام طراحی سایت و راه اندازی آن ممکن است مشکلاتی برای سایت رخ بدهد یا شما سوالاتی داشته باشید که نیاز به پیگیری طراح سایت دارد. پس از همان ابتدا از وضعیت  پشتیبانی شرکت طرف قرارداد مطمئن شوید.

اقداماتی مانند رسیدگی به مشکلات فنی سایت، پاسخ به سوالات شما در مورد سایت تان، آپدیت محتوا و سئو سایت و… از مواردی ست که یک پشتیبانی خوب را به ارمغان می آورد.

تضمین امنیت سایت

تضمین امینت: طراحان سایت باید امنیت سایت و اطلاعات شمارا در مقابل هکر ها و ربات های مخرب حفظ کنند. زیرا این هکرها گاهی به دلایل سودجویانه و اخاذی و دلایل مختلف دیگر به سمت سایت هایی دست می برند که از امینت کمی برخوردارند. بنابراین تسلط و مهارت طراح سایت در زمینه ی به کارگیری تکنیک های امنیتی و پیاده سازی آنها در وبسایت اهمیت ویژه ای دارد.

مزیت های داشتن وبسایت

امروزه به دلیل گستردگی استفاده از اینترنت، افراد ترجیح می دهند به جای پیمودن مسافت و تحمل ترافیک شهری خرید خود را به راحتی از طریق اینترنت انجام دهند. پس شما می توانید با داشتن وبسایتی جامع و پویا خود را در معرض دید مشتریان و همچنین کاربرانی که ممکن است شما را پیدا کنند قرار دهید. براساس آماری، رشد خرید اینترنتی سالانه در ایران 65% افزایش یافته وهمچنین در حوزه تجارت الکترونیک 1.5میلیارد تراکنش خرید انجام شده است . با توجه به این نکات که طراحی سایت می تواند باعث اعتبار بخشیدن به برند و جذب مشتری  شود، این موضوع را نیز حائز اهمیت می کند که فعالیت در اینترنت منجر به فروش بیشتر می شود.

تجارت و کسب و کار خود را تبدیل به برند کنید

از مزایای طراحی وب سایت می توان به برندسازی اشاره کرد. وقتی شما یک وب سایت فروشگاهی و شرکتی برای محصولات خود راه اندازی می کنید علاوه برفروش محصولات و خدمات خود به ارتقاء اعتبار برند خود نیز کمک می کنید. 

بدون هیچگونه محدودیت محصولات خود را معرفی کنید

شما می توانید تمامی محصولات و فایل های آموزشی خود را با جزئیات و ویژگی های مرتبط در سایت به نمایش بگذارید بدون اینکه در تعداد صفحات و مقدار توضیحات برای معرفی محصول محدودیت داشته باشید.

شرکت ها و کسب و کارهای خدماتی می توانند با استفاده از وب سایت های شرکتی خدمات خود را معرفی نمایند و از طریق وب سایت مشتریان زیادی را به سمت کسب و کار خود جذب کنند.

همچنین بایداشاره کرد وب سایت در اعتمادسازی و رشد برند تاثیر بسزایی دارد.

بعلاوه مشتریان شما می توانند اطلاعات موردنیاز خود در رابطه با محصول یا خدماتی که شما ارائه می دهید را بدون اینکه نیاز به مراجعه حضوری در ساعات خاصی از روز یا تماس مکرر با شما باشد از سایت شما دریافت کنند.

کاهش هزینه بازاریابی

شما با داشتن یک صفحه در گوگل عملا برای خود یک بازاریاب و نماینده تجاری شبانه روزی استخدام کرده اید! از این پس حتی در زمان استراحت نیز نماینده ی شما در گوگل بیکار نمی ماند و برای کسب و کار شما بصورت 24 ساعته بازاریابی میکند. همچنین شما می توانید بااستفاده از امکانات وب سایت خود هزینه ی بازاریابی کسب و کار خود را کاهش دهید.

انتشار اطلاعات جدید بدون نیاز به آگهی تازه

از این پس شما می توانید پس از آپدیت محصولات خود آن را در سایت خود منتشر کنید و از مشتریان بخواهید از آنجا پیگیر باشند و یا از طریق اطلاعات ثبت شده ی آنها در سایت به آنها خبربدهید. پس دیگر نیازی به اطلاع رسانی های وقت گیر یا چاپ بروشور و تراکت نیست.

نبودن در صفحات گوگل یعنی کنار کشیدن به نفع رقیب!

اگر در حیطه ی شغلی خود در فضای اینترنت حضور نداشته باشید و نتوانید محصولات خود را عرضه کنید، عملا این فرصت را به رقبای خود داده اید زیرا با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت افراد به عنوان مرجعی برای پاسخ به نیازهایشان و اکثرا خرید از آنلاین شاپ ها، به سایت های مختلف مراجعه می کنند. پس عدم حضور شما در مقابل رقبا در عرصه ی اینترنت باعث از دست دادن مشتریان می شود. 

ارتباط گسترده تر با مشتریان 

 در وبسایت با استفاده از پنل ارتباط با مشتری میتوانید از آنها بخواهید اطلاعات فردی خود را وارد کنند ارتباط خود را با آنها از طریق وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی در دراز مدت حفظ کنید. بطورمثال می توانید آنها را از جشنواره ها، تخفیفات فصلی یا اجناس جدید مطلع کنید. این امکان در شیوه ی سنتی کسب و کار فراهم نیست. یعنی ممکن است شما یک خریدار را بعد از خرید هیجگاه نبینید یا در همان خرید اول نتوانید اطلاعاتی از او دریافت کنید.

یک جلسه مشاوره اختصاصی رایگان با کارشناسان سانلی !

جهت دریافت یک جلسه مشاوره و ثبت سفارش اولیه طراحی سایت حرفه‌ای می توانید از طریق راه های زیر اقدام نمائید .دامنه ها
 1. تماس با تلفن ثابت : 5590 9101 – 051
 2. برقراری ارتباط از طریق تماس و یا واتساپ : 09398617031
 3. سامانه گفتگوی آنلاین (سمت راست پائین صفحه)
 4. صفحه تماس با ما
 5. از طریق ثبت سفارش آنلاین توسط فرم زیر
راه های ارتباطی اکوسیستم سانلی

ویژگی های یک وب سایت خوب

با توجه به اینکه خوب بودن یک سایت به کاربرد و هدف آن بستگی دارد به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم:

1.هاست یا میزبانی سرور

هاست به معنای میزبان است که بخشی از سرور محسوب می شود. ما تمام اطلاعات سایت را به منظور نمایش در فضای اینترنت بر روی هاست قرار می دهیم.برای نمایش اطلاعات شما در فضای مجازی وب علاوه بر راه اندازی یک وب سایت، نیاز به خرید سرویس هاست از سرورهای میزبان دارید. هاست وبسایت روی سرور ها در مراکز داده یا دیتاسنتر ها نگهداری میشود و عمده سرورها از دو سیستم عامل لینوکس و ویندوز استفاده می‌کنند. هاست لینوکس معمولا از زبانهای برنامه نویسی PHP و هاست ویندوز از زبانهای برنامه نویسی ASP پشتیبانی میکند. سرور لینوکس مبتنی بر سیستم عامل رایگان لینوکس است و این سرویس از امنیت بالاتری برخوردار است لذا اکثر سایت های بزرگ و مهم وب برای خدمات هاستینگ خود از سرور لینوکس استفاده میکنند

2.داشتن دامنه ی مناسب و منحصر به فرد

انتخاب یک دامنه مناسب برای وبسایت می تواند بیزینس شما را به یاد ماندنی و ماندگار کند. البته لازم به ذکر است انتخاب دامنه اصول و قواعدی دارد.بطور مثال دامنه انتخابی شما نباید مانند نام سایت های دیگر باشد همچنین باید کوتاه و حاوی کلمات مرتبط با حوزه کسب و کار شما باشد.تایپ آسان نام دامنه ، استفاده از کلمه کلیدی مناسب ، استفاده از اعداد و حروف اضافه در نام دامنه ، پسوند مناسب دامنه و موارد دیگر

3.داشتن گواهی SSL و ایمن بودن

Secure Socket Layer یا همان SSL، یک تکنولوژی استاندارد و به ثبت رسیده برای تأمین ارتباطی امن بین یک وب سرور و یک مرورگر اینترنت است. این ارتباط امن از تمامی اطلاعاتی که مابین وب سرور و مرورگر  انتقال می‌یابد، محافظت می‌کند تا این داده‌ها به صورت محرمانه حفظ شود.

SSL یک استاندارد فنی است و توسط میلیون‌ها وب‌سایت در سراسر جهان برای برقراری امنیت انتقال اطلاعات استفاده می‌شود. برای این‌که یک وب‌سایت بتواند ارتباطی امن داشته باشد نیاز به یک گواهینامه SSL دارد.

4.سرعت لود شدن بالا

کاربران معمولا وقت کمی را صرف صبر کردن برای بالا امدن سایت شما می کنند. اگر شرعت لود شدن صفحات شما بیشتر از 5 ثانیه باشد (زیر2 ثانیه بهترین زمان برای لود است)احتمال اینکه کاربر در همان ثانیه های اول سایت شمارا ترک کند و به سایت دیگری برود زیاد است .این ممکن است باعث کسب امتیاز منفی از گوگل یا به اصطلاح(bounce rate) برای  سایت شما شود.

5.ریسپانسیو بودن سایت

طراحی ریسپانسیو به این معناست که صفحه ی شما در تمام دستگاها قابلیت نمایش داشته باشد. به دلیل اینکه اکثر کاربران از موبایل یا تبلت در طول روز استفاده بیشتری دارند،اهمیت به ریسپانسیو بودن سایت هم می تواند باعث کسب رتبه از گوگل و سئو سایت شودو هم باعث رابط کاربری بهتر می شود.

6.گرافیک زیبا و کاربرپسند

یک وب سایت خوب وبسایتی ست که در عین جامع بودن ظاهری زیبا هم داشته باشد.کمتر پیش می آید کاربری وارد صفحه شما شود و فقط دنبال مقاله باشد و ظاهر سایت توجهش را جلب نکند.پس اهمیت به گرافیک سایت باعث جذب کاربر و ماندن در صفحه شما می شود.

توجه به اصولی مانندUI(رابط کاربری)  وUX(تجربه کاربری)،باعث حرفه ای نشان دادن سایت شماست.

طراخی سایت حرفه ای

آمار و ارقام طراحی سایت در مشهد توسط سانلی

یکی از بهترین روش‌ها برای تصمیم گرفتن صحیح و پرسود ، تحلیل و بررسی آمار است. در زیر کارشناسان کمیته نظارت و ارزیابی کیفی دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی گزارش های سالیانه مربوط به سال 1399 سانلی را برای شما ارائه کرده اند .

 1. موفقیت کسب و کار: کسب و کار‌هایی که پس از همکاری با اکوسیستم سانلی به موفقیت‌های چشمگیر دست پیدا کرده اند .
 2. سهم سایت‌های مشهدی از مجموع وب‌سایت‌های طراحی شده .
 3. سهم سایت‌های فروشگاهی از مجموع وب‌سایت‌های طراحی شده.
 4. سهم سایت‌های شرکتی از مجموع وب‌سایت‌های طراحی شده.
0%
موفقیت کسب و کار
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی
0%
سایت های مشهدی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی
0%
سایت‌های فروشگاهی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی
0%
سایت‌های شرکتی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی

«
»

طراحی سایت شرکتی در مشهد

شرکت‌ها به خصوص در شهر‌های بزرگ مثل مشهد نیازمند یک سایت حرفه‌ای  برای معرفی خدمات و محصولات خود هستند . تا مشتریان از سرتاسر دنیا با مشاهده تمامی محصولات و خدمات شرکت به ثبت سفارش و یا رزرو جلسه حضوری و غیر حضوری اقدام نمایند. و در صورت هرگونه سوال می توانند از طریق سامانه چت آنلاین با کارشناسان فروش و پشتیبانی شما مکالمه کنند.
شرکت طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

با راه اندازی یک سایت فروشگاهی به راحتی محصولات فیزیکی و دانلودی خود را به مشتریان خود بفروشید.  فروشگاه های آنلاین یکی از محبوب ترین سایت های طراحی شده توسط دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی می باشد .

طراحی سایت های تخصصی

سایت های تجاری دارای انواع گوناگونی هستند که به دو مورد از آنها اشاره کردیم . اما برخی سایت ها نیازمند امکاناتی به صورت تخصصی هستند . به طور مثال :

 1. سایت های آژانس های هواپیمایی
 2. سایت های آموزشی (برگزاری دوره های آنلاین)
 3. سایت رویداد های تجاری
 4. سایت های هتل و مکان های گردشگری
 5. سایت های مشاورین املاک
 6. سایت های پزشکی و درمانی
 7. سایت های اجاره خودرو 
 8. و…
طراحی سایت آژانس هواپیمایی
انواع مدل های درآمدی از وب سایت های تجاری در سال 1400

1) معرفی محصول و خدمات خود به مشتریان : این مدل غالبا توسط سایت های شرکتی و خدماتی استفاده می گردد.

2) فروش مستقیم محصولات و یا خدمات خود به صورت عمده و یا جزئی 

3) کسب درآمد به روش مارکت پلیس (market place )

4) کسب درآمد به روش حق اشتراک ویژه

5 )کسب درآمد از طریق معرفی و تبلیغ کسب و کار های دیگر

برای کسب درآمد از سایت های تجاری  شیوه های مختلفی وجود دارد. شما می توانید جهت مشاهده ادامه مطلب به سانلی مگ مراجعه نمائید.

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سانلی چه سایت هایی را طراحی می کند؟

تخصص سانلی طراحی وب سایت های تجاری نظیر موارد زیر می باشد  :

1 . سایت های شرکتی و خدماتی 

2. سایت های فروشگاهی (فروشگاه های آنلاین )

3. سایت های پزشکی (طراحی سایت های پزشکی و درمانی 

4. سایت های وکالت و موسسات حقوقی

و…

مهم ترین ویژگی های یک سایت شرکتی خوب ؟

یک وبسایت شرکتی خوب باید استاندارد های مختلفی را رعایت کرده باشد تا بتوانید تاثیر مثبتی در برندینگ و ایجاد حس اعتماد در مخاطب داشته باشد .

1. رعایت استاندارد های طراحی 

2.بهره گیری از علم روانشناسی رنگ ها 

3.خلق تجربه کاربری عالی 

4.استفاده از محتوا تخصصی متناسب با ویژگی های شخصیتی مشتریان 

و ده ها مورد دیگر 

برای مطالعه سایر فاکتور های موثر در طراحی سایت های شرکتی به وب سایت مراجعه نمائید .

چند نکته طلایی که باید در انتخاب شرکت طراحی سایت در نظر بگیرید ؟

1.حرفه ای بودن در ارتباط با مشتریان

2.حضور پر رنگ در شبکه های اجتماعی

3.دانش و مهارت کافی

4.آشنا بودن با مباحث مختلف دیجیتال مارکتینگ و بازرگانی

5.رعایت نکاتui/ux(ظاهر جذاب و راحتی کاربری)

6.آشنایی با برنامه نویسی وبسایت و data base

7.ایمن سازی وبسایت و حفظ اطلاعات در برابر ربات ها و هکر ها

8.استفاده از سئو تکنیکال و لهینه سازی وبسایت

9.پشتیبانی و مشاوره تخصصی

یک جایزه اختصاصی از طرف سانلی برای شما !
 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
راه های ارتباطی :
تلفن : 5590 9101- 051
واتساپ : 9100 805 0915

ایمیل info@sanlieco.com

در کنار هم تا کسب موفقیت های جهانی

مفتخریم که با حسن اعتماد شما عزیزان و کسب موفقیت در توسعه و ارتقا کسب و کارهای گوناگون، همواره در جایگاه بهترین ها بوده ایم…

اکوسیستم نوآوری در تجارت سانلی اولین اکوسیستم تخصصی نوآوری در تجارت
Copyright © 2020- 2021 sanlieco.com - تمامی حقوق برای اکوسیستم نوآوری در تجارت سانلی محفوظ است.