اهمیت وب سایت در کسب و کار برای سال 1401

با توجه به متمایل شدن کسب و کارها به سمت اینترنت، اکثر کسب و کار های حرفه ای با راه اندازی یک وبسایت، تجارت خود را از حالت سنتی خارج کرده و این فرصت را برای خود فراهم می کنند تا با قدرت بیشتری به مصاف رقبا بروند.

امروزه به دلیل گستردگی استفاده از اینترنت، افراد ترجیح می دهند به جای پیمودن مسافت و تحمل ترافیک شهری خرید خود را به راحتی از طریق اینترنت انجام دهند.پس شما می توانید با داشتن وب سایتی جامع خود را در معرض دید مشتریان و همچنین کاربرانی که ممکن است شما را پیدا کنند قرار دهید. مطابق آمار، رشد خرید اینترنتی سالانه در ایران 65% افزایش یافته وهمچنین در حوزه تجارت الکترونیک 1.5میلیارد تراکنش خرید انجام شده است.

تجارت و کسب و کار خود را تبدیل به برند کنید

از مزایای طراحی وب سایت می توان به برندسازی اشاره کرد.وقتی شما یک وب سایت فروشگاهی و شرکتی برای محصولات خود راه اندازی می کنید علاوه برفروش محصولات و خدمات خود به ارتقاء اعتبار برند خود کمک کند.

بدون هیچگونه محدودیت محصولات خود را معرفی کنید

شما می توانید تمامی محصولات و فایل های آموزشی خود را با جزئیات و ویژگی های مرتبط در سایت به نمایش بگذارید بدون اینکه در تعداد صفحات و مقدار توضیحات برای معرفی محصول محدودیت داشته باشید.

شرکت ها و کسب و کارهای خدماتی می توانند با استفاده از وب سایت های شرکتی خدمات خود را معرفی نمایند و از طریق وب سایت مشتریان زیادی را به سمت کسب و کار خود جذب کنند.

همچنین بایداشاره کرد وب سایت در اعتمادسازی و رشد برند تاثیر بسزایی دارد.

مشتریان شما می توانند اطلاعات موردنیاز خود در رابطه با محصول یا خدماتی که شما ارائه می دهید را بدون اینکه نیاز به مراجعه حضوری در ساعات خاصی از روز یا تماس مکرر با شما باشد از سایت شما دریافت کنند.

کاهش هزینه ی بازاریابی

شما با داشتن یک صفحه در گوگل عملا برای خود یک بازاریاب و نماینده تجاری شبانه روزی استخدام کرده اید! از این پس حتی در زمان استراحت شما نماینده ی شما در گوگل بیکار نمی ماند و برای کسب و کار شما بازاریابی میکند.همچنین شما می توانید بااستفاده از امکانات وب سایت خود هزینه ی بازاریابی کسب و کار خود را کاهش دهید.

نبودن در صفحات گوگل یعنی کنار کشیدن به نفع رقیب!

با توجه به حضور حداکثری کسب و کارهای نوپا و حرفه ای در بستر اینترنت، عدم حضور کسب و کار شما موجب بازماندن از فضای رقابتی کسب و کارها می شود.البته مطابق شواهد هنوز بسیاری از کسب و کارها اقدام برای بازاریابی و فروش اینترنتی نکرده اند و این نشان دهنده ی فرصتی طلایی برای حضور شما در جمع کسب و کار های اینترنتی می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام سانلی رو دنبال می کنی؟

حتما همین الان اینستاگرام سانلی رو دنبال کن و کلی اطلاعات و آموزش های خوب دریافت کن . علاوه بر اینها یه عالمه کد تخفیف خوب براتون در نظر گرفتیم . sanli_ecosystem@

دنبال کردن

باشگاه همراهان سانلی

با عضویت در باشگاه همراهان سانلی علاوه بر اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات سانلی یک جایزه اختصاصی برنده شوید !

کسب درآمد حتی در خواب !

اگه تصمیم داری در زمانی که نه خودت و نه هیچ کدوم از پرسنل کسب و کارت کار نمی کنن هم کسب درآمد داشته باشی و با کم ترین فعالیت بیش ترین درآمد رو داشته باشی حتما یه سری به صفحه طراحی سایت سانلی بزن!

مطمئن باش الآن وقتشه !